Profesyonel E-Ticaret Paketlerimiz

E-Ticaret Sitesi Kurmak İstiyorum

Günden güne artan dijital alışveriş trendiyle birlikte işletmeler için e-ticaret vazgeçilmez hale gelmekte. Mevcut olarak son 5 yılda, özellikle de 2020 yılından itibaren artan dijital alışveriş çılgınlığına sizde ürün veya hizmetleriniz ile katılmak ister misiniz? O halde doğru yerdesiniz. Sizin için profesyonel olarak e-ticaret sitenizi kuruyor ve teslim ediyoruz.

E-Ticarete Bizimle Başlayın!

Mobil Uyumlu E-ticaret Siteleri

Akıllı telefon ve tabletlerde çalışabilen e-ticaret sitesi sahibi olun. Online olarak mağazanızı nerede olursanız olun, mobil yönetim paneli ile yönetme deneyimini çok seveceksiniz. İster tatilde olun, ister evinizde hiç fark etmez. Her yerden kusursuz yönetim ile ticaretinizi online ortama taşıyın.

Tüketicilerin %80’i alışverişlerini mobil üzerinden tamamlamakta. Bu nedenle mobil uyumlu e-ticaret siteleri günden güne tercih sebebi haline gelmiştir. Aslında sadece mobil değil, masaüstü cihazlardan da erişim sağlanabilen bu e-ticaret sistemi ile güvenle satışlarınıza devam edin! 

Ekibimiz, tüm mobil cihazlara uyumlu şekilde talepleriniz doğrultusunda sitenizi hazırlamaktadır. Çünkü şunu biliyoruz; kötü hazırlanan bir e-ticaret sitesinde satışlarınız düşebilir veya hiç satışınız olmayabilir. Bunu bilerek, işimizi özenle tamamlıyor size teslim ediyoruz. 

Üstelik e-ticaret alanında danışmanlık çözümlerimiz ile size e-ticaret alanında yeniyseniz yönlendirmeler sağlayarak hedef kitlenize daha çabuk ulaşarak satış yapmanızı sağlıyoruz. Aslında burada ki en önemli unsur bizi tercih etmeniz ile başlıyor.. 

Siz hazırsanız, biz de hazırız. Şimdi başlayalım mı? Hemen buraya tıklayarak teklif alın.

E-ticarete Bizimle Adım Atın!

Hemen Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Çeşitli ürün veya hizmetlerin internet üzerinden çeşitli ödeme yöntemleri ile satışının sağlandığı altyapıya denilen genel bir kavramdır. Çok boyutlu şekilde ayrılan bu kavram, geleneksel ticaretin sanallaştırılmış hali diyebiliriz.

Stoksuz olarak e-ticaret yapmanız için çeşitli yöntemler bulunmaktadır. Bunların başında ise Dropshipping olarak adlandırılan bir kavram gelmektedir. Son zamanlarda yaygın olarak kullanılan bu yöntem ile stoksuz e-ticaret yapabilirsiniz.

Bizlerden fiyat teklifi aldıktan sonra, uygun olduğu taktir de sitenizi kurmaya başlarız. Sonrasında size verdiğimiz süre neticesinde e-ticaret sitesini teslim eder ve ürün yükleyerek satışlarınıza başlayabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay ve zevklidir.

Elbette, sonuçta sizin. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde web sitesi kişi / kişiler tarafından yönetilmektedir. Eğer ki yönetmeye vaktim yok diyorsanız biz sizin için yönetiriz! Opsiyonel olarak satın alacağınız editörlük hizmetimiz ile sitenizi baştan sona kontrolü daima bizde!