Kısaca Biz

Dijital Çözümler Üretiyoruz!

Web Tasarım ajansı olarak yola çıktığımız andan itibaren amacınıza hitap eden web tasarım trendlerini takip ediyor ve hayata geçiriyoruz.

Dijital sektörün ilerlemesiyle birlikte; küçük, orta ve büyük işletmelerin ihtiyaçlarını dinleyerek farklılık yaratmak ve dijital dünya da varlıklarını güçlendirmek için her geçen gün çalışıyoruz.

Öncelikli olarak;

  1. Kurumsal Web Tasarım
  2. Dijital Pazarlama 
  3. Google SEO
  4. Sosyal Medya Yönetimi

ihtiyacınız olan tüm çözümleri sizlere profesyonelce sağlamaktayız.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Bu soruya birden fazla cevap verebiliriz ama yıllar geçtikçe biriken bazı sorulara yanıt verelim istiyoruz.

Bireysel kişilerin veya işletmelerin sundukları mal ve hizmeti internet ortamında tanıtması, sergilemesi amacıyla oluşturulan; kişinin isteklerine göre dizayn edilen bir yazılımdır. 

Her işletme açan bireyin, Web Tasarım ihtiyacı doğmaktadır. Böylece dijital çağda mal ve hizmetlerinizi daha fazla müşteriye tanıtma şansına erişebilirsiniz.

Yaptırmak istediğiniz site tasarımına göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin tamamen Google uyumlu bir kurumsal site yaptırmak istiyorum diyorsanız, işletmenizin ihtiyaç duyacağı tasarım ve hızlı bir site için fiyatlar değişkenlik göstermektedir. 

Bunun yanı sıra, talep ettiğiniz diğer özellikler de bu fiyatı belirlemektedir. Çoklu dil, Özel IP, SSL Sertifikası, Hosting (Sunucu) gibi etmenler fiyat belirlemede öncüdür.

Site tasarımına başlamadan, rakipleriniz arasında analizler yaparak ihtiyaçlarımızı doğru şekilde belirlemeliyiz. Aksi halde rekabet edilebilir düzeyde bir iş ortaya çıkmamaktadır.

Bizden fiyat almadan karar vermeyin!

Bütçe dostu fiyatlandırmamız ile işletmeniz için ihtiyacınız olan internet sitesi için bizden fiyat almadan karar vermeyin. Profesyonel düzeyde web sitesi tasarımına hemen sahip olun.