Profesyonel

Web Tasarım Çözümleri

Mal veya hizmetlerinizi internet ortamında tanıtmadın en etkili yöntemlerinden birisi Web Tasarım yaptırmaktır. Her geçen gün gelişen dünyada öne çıkmak için zaman kaybetmeyin!

Günümüzde milyarlarca site, milyonlarda internet kullanıcısı arasında mal veya hizmetlerinizin tanıtımı açısından en etkili yöntemlerden olan web tasarım, sosyal medyanın gücüyle çok daha etkin ve farklı bir yere kapılarını açmakta. Doğal olarak satışlarınızı arttırmanızda, daha fazla müşteri kitlesine ulaşmanızda etkin rol oynayan web siteleri sektörel olarak sınıflandırılmakta ve türlerine göre ayrılmaktadır. 

İhtiyacınız olan en iyi web tasarımı yaptırmanız için buradayız. İsteklerinizi analiz ediyor, rakiplerinizi inceliyor işletmeniz için en profesyonel siteyi inşa ediyoruz.

Hazır mısınız?

Kurumsal Web Tasarım

Küçük, orta veya büyük bir işletmeniz var ise; verdiğiniz hizmetleri veya sattığınız ürünleri online olarak satın alınması yapılmadan sergilediğiniz site türüdür. Kurumsal web tasarım, en çok tercih edilen site türü arasındadır.

Tek Sayfa Web Sitesi

Küçük işletmeler tarafından tercih edilen, sınırlı sayıda mal veya hizmet tanıtılması sağlanan tek sayfa web siteleridir. Genellikle, hakkında mini yazı, hizmetler, referanslar ve iletişim formundan oluşur. 

Blog / Dernek Siteleri

Yazarların yazılarını yayınlayabildiği, haber sitesi türünde web sitesi türüdür. Para kazanma amacı güdülmeyen dernekler veya kuruluşlar tarafından da sıkça tercih edilir. Genellikle kişisel olarak yazılar yayınlayanlar tarafından tercih edilir.

Restoran / Kafe Web Sitesi

Kafenizi görseller ile anlatan ve menünüzü açık bir şekilde gösteren site türleridir. QR Kod okutarak menü göstermek isteyenler için de mükemmel çözümdür. Genellikle kafe veya restoran sahipleri tarafından sıkça tercih edilen web sitesi türüdür.

Özel Tasarım Web Sitesi

Talebiniz doğrultusunda işletmenizin ihtiyacına uygun özel tasarıma sahip site türüdür. Profesyonel şekilde hazırlanan projelerdir. Birden fazla süreci bulunan bu web sitesi türü, genelde büyük ölçekli şirketler tarafından sıkça tercih edilir.

ve Daha Fazlası...

Burada belirtmediğimiz bir web sitesi ihtiyacınız var ise, bizimle iletişim sayfasından ulaşarak, ihtiyacınız dahilinde bize mesaj gönderebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız! Bizimle İletişim kurmak için hemen tıklayın.

Eski Sitenizi Yenileyelim veya Yeni Site Yapalım..

Hemen Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular

Çalışmalar, talepleriniz doğrultusunda normal şartlarda tahmini olarak 7 ile 14 gün içerisinde teslim edilir. Bu süre site içerisinde istediğiniz özelliklere bağlı olarak geliştirme süreci uzayabilir. Bu durumlarda anlayış ile süreç, sonuna kadar yönetilir.

Mini bir toplantı yapılarak talepleriniz dinlenir. Web tasarım süreci önce sizi anlayarak başlar. Taleplerinizi alarak ekibimiz ile istişare içerisinde rakiplerinizi analiz eder ve çalışmaya başlarız. Size söylediğimiz tarihte ise web sitenizi yayına alır ve teslimini gerçekleştiririz. 

Çalışmalarımızda aktif olarak WordPress altyapısını ve hızını kullanıyoruz. Özel tasarım sitelerinizde ise kendi altyapımız ile projelerinizi gerçekleştiriyoruz.

Elbette, sonuçta sizin. Gerçekleştirdiğimiz tüm projelerde web sitesi kişi / kişiler tarafından yönetilmektedir. Eğer ki yönetmeye vaktim yok diyorsanız biz sizin için yönetiriz! Opsiyonel olarak satın alacağınız editörlük hizmetimiz ile sitenizi baştan sona kontrolü daima bizde!

Gelişmiş teknolojiler ile hazırladığım web siteleri tamamen Google prensiplerine uygun olarak oluşturulmakta olup, Temel düzeyde  SEO uyumludur. Daha sonrasında SEO hizmeti almanız durumunda ise düşük maliyetler ile profesyonel destek de sunabiliyoruz.  

Oluşturulacak tasarım, istenilen özellikler ve sayfa sayısına bağlı olarak fiyatlar değişkenlik gösterir. Buna bağlı olarak sunucu, SSL, yabancı dil gibi özellikler de web sitesi fiyatlarını etkileyebilir. Temel düzeyde site kurulum maliyetleri için lütfen bizimle iletişime geçin.

Bazı Müşterilerimizin Hakkımızdaki Yorumları
Müşteri Yorumları
Yüksel Bey Şirket Sahibi

SEO Paketi alma konsunda çok kararsız kalmıştım. Görüşme sağladığımda gerçekten de sitem için ihtiyacımın bu paketler olduğunu fark ettim..

Seda Hanım Güzellik Merkezi Sahibi

Sitem için hiç bu kadar verimli bir çalışma daha önce yapılmamıştı.. Artık bakırköy bölgesi için lokasyon bazında sitem görünür oldu çok teşekkürler.

Alper Bey Avukat

Avukatlık büromuz için yaptırdığımız sitemizin tüm seo çalışmalarını yaptırdık. Faydalı bir çalışma oldu. Aktif olarak çalışmaktayız..

Ömer Bey E-ticaret Sitesi Sahibi

Dondurulmuş ürünlerin tedariğini sağladığımız e-ticaret sitemiz için kısa zamanlı seo çalışması yaptık. Şuanda sonuç güzel gidiyor.

Fuat Bey Nakliyat Şirketi Sahibi

Evden eve taşımacılık yapan şirketimizin bulunduğu kurumsal sitemiz için 6 aylık bir seo çalışması yapmıştık. Şuanda sonuçtan gayet memnunuz..